Пробне зовнішнє незалежне оцінювання - 2021

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

15:25 23.10.2020

ДПА-2021: СЕРТИФІКАЦІЙНА РОБОТА З МАТЕМАТИКИ

У 2021 році випускники закладів освіти, які здобуватимуть повну загальну середню освіту, обов’язково складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики.

15:14 23.10.2020

Державна служба якості освіти України: як забезпечити якісну освіту в громаді

13 жовтня 2020 року Державна служба якості освіти України спільно з українсько-швейцарським проєктом DECIDE провели сесію запитань-відповідей на тему «Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації».

16:56 20.10.2020

ОНОВЛЕНІ УМОВИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ

Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, набуває чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших  формах здобуття освіти.

16:53 20.10.2020

ЗАРПЛАТИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЗБІЛЬШУВАТИМУТЬСЯ ПРОТЯГОМ 2021 РОКУ, – МОН

Рівень заробітної плати працівників галузі освіти у 2021 році буде підвищений у два етапи: у січні та в липні. Такі зміни передбачені в проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

16:50 20.10.2020

Жителів Кіровоградщини запрошують долучитися до проведення унікального фестивалю

Помічнянці запрошують на онлайн-фестиваль “Культурна громада”, що відбудеться 14 липня нинішнього року. Помічнянський онлайн-фестиваль особливий: таким його зроблять віртуальні тематичні зустрічі з експертами культурних перетворень у громаді, митцями, агентами культурних змін. У програмі – майстер-класи онлайн, віртуальні фотовиставки, творчі прем’єри та яскрава офлайн-фотозона у Європейську парку Помічної, біля якої можна не тільки сфотографуватися, а й залишити свої ідеї для розвитку культури у Помічнянській громаді.

15:29 08.07.2020