ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ ЩОДО ЗНО

Реєстрація на ЗНО

1. Як та коли можна зареєструватися на ЗНО, якщо я:

- Випускник школи цього року

- Випускник ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а.

- Випускник минулих років

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року для всіх розпочнеться 6 лютого та триватиме до 19 березня. Внесення змін до реєстраційних даних – з 6 лютого до 2 квітня 2018 року.

Процедура реєстрації для участі у ЗНО складається з кількох етапів:

• заповнення реєстраційної форми на сайті УЦОЯО, з якої формується реєстраційна картка;
  • друк реєстраційної картки та дозаповнення у ній в письмовій формі окремих пунктів;
  • формування пакету документів та надсилання їх до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Випускники шкіл 2018 року та учні ПТНЗ, ВНЗ І-ІІ р.а., які складають ДПА з української мови у формі ЗНО, передають пакет документів до свого закладу освіти.

Випускники минулих років надсилають пакет документів самостійно до регіонального центру.

Джерело та більш розгорнута інформація за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/zno-2018/poshireni-zapitannya-vidpovidi-shodo-zno?fbclid=IwAR0atAZkycNR9owxoFPeRvLVO-lTkabofg7rygF8GlNQgp-zU12BDu0MYLs