І етап І міського конкурсу "Найрозумніший 2020"

19 лютого 2020 року в Помічнянській ЗШ №3 пройшов І етап І міського конкурсу "Найрозумніший 2020", в якому за перемогу змагались учні 4-х класів. Метою заходу було поглибити знання учнів з різних навчальних дисциплін, розвивати пам’ять, логічне мислення, увагу, уміння швидко знходити правильну відповідь; виховувати інтерес до навчання, повагу до оточуючих, почуття товариськості. Гра налічувала 3 тури: «Ерудит гейм», «Кабінет логічного мислення», «Швидше до перемоги!». В І турі гри всі учасники повинні були обрати правильні відповіді до 20-ти запропонованих запитань. Другий тур гри включав в себе розв’язок логічних задач, а на ІІІ етапі змагання дітям були запропоновані питання з 8 різних категорій знань. За правилами гравцям за одну хвилину необхідно було надати якомога більше правильних відповідей з обраної теми. Журі підвело підсумок і переможцем був визнаний учень 4Б класу Антонов Роман. Оскільки для участі у міському етапі потрібно 4 учасників від навчального закладу, то учні, які набрали найбільшу кількість балів, будуть брати участь у міському турнірі, а саме: Жоган Олександра, учениця 4Б класу, Поберецький Дмитро та Нісіненко Валерія учні 4А класу. Усі переможці отримали грамоти та бурхливі оплески своїх однокласників – вболівальників. Дякуємо класоводам Марченко О.В. та Зоговій О.Т. за грунтовну підготовку та міцні знання, які продемонстрували учасники турніру. Бажаємо нашим розумникам перемоги на міському конкурсі!!