Технологія формування комплектів реєстраційних документів у закладах освіти ЗНО -2020

У кожному закладі загальної середньої освіти та закладі професійної (професійно-технічної), вищої освіти, де учні (слухачі, студенти) здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році,  має бути визначений відповідальний за формування комплектів реєстраційних документів, який затверджується наказом закладу освіти.

Реєстрація триватиме 03 лютого до 24 березня.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладівосвіти можуть надсилати до РЦ  до 17 березня 2020 року.

Унесення змін до реєстраційних даних –  з 3 лютого до 24 березня 2020 року.

1. Відповідальний за формування комплектів реєстраційних документів має зібрати комплекти реєстраційних документів усіх учнів (слухачів, студентів), які будуть реєструватися, і сформувати пакет, який міститься в один конверт (окремо документи кожного учня (слухача, студента) в конверти та файли класти не треба).

2. Відповідальний за формування комплектів реєстраційних документів роздруковує Список осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання, документи яких є в наявності на момент відправлення. Список має бути з вихідним номером та датою, завірений підписом директора та печаткою закладу освіти. Для учнів, які потребують особливих освітніх потреб, заклад освіти готує  відповідно завірений реєстр з підтвердженням інформації про  мову навчання випускників закладів загальної середньої освіти поточного навчального року, учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році.

3. Протягом реєстрації може бути сформовано декілька пакетів з комплектами реєстраційних документів осіб, які проходитимуть державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідальний за формування комплектів реєстраційних документів надсилає поштою або передає нарочно в установлені строки до регіонального центру засвідчений підписом керівника та печаткою (за наявності) закладу освіти список випускників і комплекти реєстраційних документів. Дата подання визначається за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті (у випадку передання нарочним – за днем отримання, зафіксованим у регіональному центрі).

Пакети з комплектами реєстраційних документів рекомендуємо відправляти цінним або рекомендованим листом на адресу:

65114, а/с 247, м. Одеса, ОРЦОЯО,

моб. тел.  067-558-40-30

Після обробки реєстраційних документів регіональний центр надсилає рекомендованим листом на адресу закладу освіти пакет з індивідуальними конвертами учасників ЗНО. Відповідальний за формування комплектів реєстраційних документів має вчасно роздати усі конверти з Сертифікатамивипускникам закладу загальної середньої освіти або учням (слухачам, студентам) закладу професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році.

Індивідуальні конверти учасників ЗНО містять:

-  Сертифікат;

-  Реєстраційне повідомлення учасника зовнішнього незалежного оцінювання;

-  Медичний висновок та лист-повідомлення про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання – для осіб, які надали медичний висновок;

-  Повідомлення про надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з певних навчальних предметів під час додаткової сесії (як правило, витяг із протоколу засідання регламентної комісії) – для осіб, які подали заяву щодо участі в додатковій сесії;

-Повідомлення про відмову в адаптації процедури переведення тестових балів, отриманих за виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури, у рейтингові оцінки; – для осіб, яким відмовлено в адаптації процедури переведення тестових балів.

-

У разі прийняття регламентною комісією рішення про відмову в реєстрації особі надсилається індивідуальний конверт, що містить:

- Витяг із протоколу засідання регламентної комісії, де зазначено причину відмови;

- Документи, надіслані для реєстрації (перереєстрації) (медичний висновок не надсилається особам, яким неможливо створити особливі (спеціальні) умови);

- Реєстраційну картку (без частини, що містить заяву);

- Копію медичного висновку, завірену підписом секретаря регламентної комісії і печаткою регіонального центру, та лист-роз’яснення– для осіб, яким відмовлено в реєстрації через неможливість створення особливих (спеціальних) умов.

Телефони

інформаційної підтримки Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти:

(048) 784-89-36

(048) 784-69-95