"Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні"

В нашій країні встановлено особливий пам'ятний день - День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого. До кривавих подій на Майдані у закладах освіти Помічнянської ТГ було проведено низку заходів: тематичні виховні години; виставки у бібліотеках; перегляд та обговорення відео "Казка про Майдан", "День пам'яті Героїв Небесної Сотні"; віртуальна подорож до музею Небесної Сотні "Герої не вмирають... Просто йдуть..."; урок літературного читання "Вічна пам'ять героям", виготовлення ангелів за шаблоном та інші. Метою заходів було вшанувати пам'ять героїв, розвивати у дітей бажання стати гідними громадянами України, виховати патріотичну свідомість, прищепити любов до Батьківщини. У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.