Індивідуальний план роботи вихователя

1. Орієнтовний план роботи вихователя з дітьми в період карантину.

Що менші діти, то більше уваги дорослих вони потребують — у цьому найбільший челендж карантину. Мотивація дошкільнят — суцільно ігрова: вони спілкуються зі своїми однолітками через рольові ігри. На жаль, на дистанційному навчанні заклади не можуть це забезпечити. Зараз багато батьків трохи розгублені з дошкільнятами вдома і часто не знають, як і куди рухатися впродовж дня. Тому ми пропонуємо їм своєрідну «дорожню карту» дня — чек-ліст, у якому перелічуємо вправи чи активності, які можна робити вдома з дитиною, надаємо рекомендації до виконання того чи іншого завдання чи виду діяльності. Батьки можуть рухатися за цією "дорожньою картою", якщо хочуть, або обрати свій шлях, отримуючи від вихователя перелік корисних посилань на різноманітні пізнавальні сайти для дітей. У цей орієнтовний план дня ми намагаємося вкласти основні види діяльності: розвиток мовлення, математичних здібностей, робота з дрібною моторикою, фізичні вправи. Головне в організації такого виду роботи - фахова допомога батькам в організації дозвілля дітей в період карантину, а не виконання плану академічних досягнень.

Джерело та більш розгорнута інформація за посиланням: http://методист-днз.укр/191--.html

2. Індивідуальний план роботи вихователя ДНЗ під час карантину з 27.04.2020 до 11.05.2020.

Індивідуальний план роботи вихователя, який допоможе вихователям старших груп під час карантину у роботі з батьками та вихованцями. Планування містить опис на кожен день: дидактичних он-лайн ігор, відео-занять,консультації з батьками та тематику самоосвіти.

Джерело та більш розгорнута інформація за посиланням: https://urokok.com.ua/methodical-cabinet/1672-individualniy-plan-roboti-vihovatelya-dnz-pid-chas-karantinu-z-27042020-do-11052020.html?fbclid=IwAR1UiwatwRuAtngnUH63-ru24832AQtpG0mVmdvz89kulJt6klPcLKq2dlQ