Корисні інтернет-ресурси для учасників освітнього процесу
1. "Основи інформаційної безпеки" - стрімкий розвиток інформаційного суспільства, зокрема мережі Інтернет, створює нові загрози в нашому житті. Сучасний світ потребує нових знань, котрих не дають в школах і більшості університетів. Парадокс! Мільйони людей користуються комп’ютерами, знають про існування вірусів, але не розуміють як себе убезпечити від їх дій. Саме про це йтиметься в даному курсі. Ми розповімо про сучасний електронний світ і як вижити в океані існуючих кіберзагроз, захистити свої особисті дані та фінанси. Тож головна мета курсу: донести до користувача базові правила поводження з персональною інформацією в умах реального зближення фізичного та віртуального світів.
ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?
Курс буде корисним практично кожному, хто у повсякденному житті стикається з комп’ютерами, смартфонами, планшетами, користується соціальними мережами, електронною поштою чи просто шукає інформацію у глобальній мережі Інтернет.
ЩО ВИ ЗДОБУДЕТЕ ПРОТЯГОМ ЦЬОГО КУРСУ:
-
Дізнаєтеся, які існують основні кіберзагрози, хто і навіщо їх створює.
- Зрозумієте, кого найчастіше атакують і чому не можна легковажно ставитись до загроз сучасного інформаційного суспільства.
- Отримаєте готові поради, як захистити особисту інформацію від втрати чи крадіжки, окремо буде розглянута тема безпеки електронних фінансів.
- Засвоїте прості та доступні принципи безпечної роботи з мобільними пристроями, зокрема, смартфонами та планшетами.
Перехід за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/KPI/IS101/2014_T1/about
2. "Цифрова безпека та комунікація в онлайні" - навички активного спілкування через соціальні мережі сьогодні потрібні кожному. Facebook, Twitter, YouTube та інші мережі вже давно вийшли за рамки особистого спілкування, і є потужними комунікаційними платформами, які допомагають як побудувати власний бренд, так і бути віртуальним представництвом для державних, бізнесових, громадських організацій. Але при цьому варто не забувати про цифрову безпеку та вміло користуватися пристроями, які ви застосовуєте у такій комунікації. У нашому курсі ми об’єднали два напрями: спілкування в онлайні та цифрову безпеку, аби ви могли навчитися ефективно комунікувати і водночас не ризикувати особистими даними.
Для себе ви дізнаєтесь:
- як соціальні мережі можуть допомогти вам в роботі,
- як реагувати на негативні коментарі та вийти з комунікаційної кризи,
- які є приховані можливості Facebook, Twitter чи YouTube, що допоможуть вам у роботі,
- як захистити листування та особисті файли від небажаного поширення,
- як обрати досконалі паролі та де їх зберігати,
- як налаштувати комп’ютер для безпечної роботи в Інтернеті.
Перехід за посиланням: https://vumonline.ua/course/digital-security-and-communication-online/
3. "Доступна освіта" - в умовах глобалізації та інформаційного суспільства якісна освіта стає доступною. Ця платформа створена для того щоб, надати можливість українським дітям і молоді незалежно від місця проживання здобути українську освіту. Держава надає можливість здобути освіту екстернатом, а ми - вивчити українську мову і літературу та історію України, підготуватися до Державної підсумкової атестації та ЗНО з цих предметів.
Перехід за посиланням: https://dostupnaosvita.com.ua/distance-education/korisni-posilannya
4. "Грамота для дітей 5-6 років. Складання слів із складів. Визначення першого складу в слові" - навчальне відео.
Перехід за посиланням: