Новини

21.04.2021 року відділом освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради було організовано та проведено конкурс на заміщення посади (на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника) директора КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" Помічнянської міської ради Кіровоградської області. До складу конкурсної комісії увійшли:  Семашко Ніна Василівна - начальник відділу освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради. Бурага Людмила Анатоліївна - завідуюча дошкільного навчального закладу загального розвитку Помічнянської міської ради №2 "Ялиночка". Мартинюк Вікторія Володимирівна - фахівець з дошкільної освіти відділу освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради. Лиходід Тетяна Олександрівна – фахівець з позашкільної освіти відділу освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради. Сандуленко Ольга Олександрівна – фахівець з організаційного забезпечення освітньої діяльності відділу освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради. За рішенням попереднього засідання конкурсної комісії до конкурсу була допущена Карман-Кравчено Ірина Юріївна. Під час конкурсу була проведена письмова перевірка знання законодавства та співбесіда. За результатами засідання конкурсної комісії було вирішено визначити переможницею конкурсу - Карман-Кравченко Ірину Юріївну та призначити її на посаду (на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника) директора КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" Помічнянської міської ради Кіровоградської області.

14:05 23.04.2021

Щодо участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора КЗ "Інклюзивно-ресурсний центр" Помічнянської міської ради Кіровоградської області

До участі у конкурсі на заміщення вакантної посади (на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника) директора КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» Помічнянської міської ради Кіровоградської області за рішенням конкурсної комісії допущена Карман-Кравченко Ірина Юріївна. Конкурс відбудеться 21 квітня 2021 року о 10.00 годині за адресою: вул. Січових Стрільців № 1-а.

11:13 20.04.2021

"Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Помічнянської міської ради у Кіровоградській області

15:59 26.03.2021

Підсумки проведення конкурсного відбору на посаду директора Помічнянської загальоосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області

01.02.2021 року відділом освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради було організовано та проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Помічнянської загальоосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області. До складу конкурсної комісії увійшли:  Сигида Оксана Михайлівна – депутат Помічнянської міської ради. Баранова Світлана Леонідівна – депутат Помічнянської міської ради. Матвієнко Олена Олегівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської райдержадміністрації. Котовська Ольга Миколаївна – голова профспілкового комітету Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області. Баранов Олег Іванович – директор Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Кіровоградської області. Лиходід Тетяна Олександрівна – фахівець з позашкільної освіти відділу освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради. Сандуленко Ольга Олександрівна – фахівець з організаційного забезпечення освітньої діяльності відділу освіти виконавчого комітету Помічнянської міської ради. За рішенням попереднього засідання конкурсної комісії до конкурсу була допущена Борта Світлана Вікторівна. Під час конкурсу була проведена письмова перевірка знання законодавства, вирішення ситуаційного завдання, презентація перспективного плану розвитку закладу освіти на 1 та 5 років. За результатами засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Помічнянської загальоосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області було вирішено визначити переможницею конкурсу - Борту Світлану Вікторівну та призначити її на посаду директора Помічнянської загальоосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області.

08:44 04.02.2021

Щодо участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області

До участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області за рішенням конкурсної комісії допущена Борта Світлана Вікторівна. Конкурс відбудеться 01 лютого 2021 року о 13.00 годині за адресою: вул. Січових Стрільців № 1-а.

15:29 26.01.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Помічнянської міської ради Кіровоградської області, яка розташована за адресою: Кіровоградська область, м.Помічна, вулиця Небесної Сотні, 211.

15:29 24.12.2020

КОДЕКС ДОШКІЛЛЯ

Для завантаження документу перейдіть за посиланням:

13:31 28.10.2020

ECERS: ШКАЛИ З ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

ECERS – це система критеріїв оцінювання якості роботи закладів дошкільної освіти та системи дошкільної освіти загалом, представлена чіткими кількісно вимірювальними величинами. ECERS надає інструмент всебічного оцінювання дитячого садка, в основу якого закладено спостереження за тим, як організовані:

15:51 23.10.2020