ЗНО з історії - корисні посилання
1. "iLearn" – це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє Незалежне Оцінювання). Сьогодні на платформі доступні щоденні навчальні вебінари та розміщені онлайн-курси з основних шкільних предметів (українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, біологія), а також вебінари з профорієнтації. До підготовки навчальних матеріалів залучені одні з найкращих педагогів України – професіонали з досвідом онлайн-підготовки до ЗНО, чиї учні отримували результати 195+ балів. Функціонал платформи гейміфікований (з ігровими елементами), що робить процес навчання інтерактивним та цікавим. Під час реєстрації на платформі користувач створює свого віртуального героя. Його можна апгрейдити впродовж користування платформою за віртуальну валюту – вчибакси, які нараховуються за проходження тестів та перегляд навчальних вебінарів.
Перехід за посиланням: https://ilearn.org.ua
2. "Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО" - цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності. Курс складається з 31 теми з історії України від стародавніх часів до сучасних подій у незалежній Україні:
- Вступ до історії України
- Стародавня історія України
- Київська держава (Русь-Україна)
- Галицько-Волинська держава. Монгольська навала
- Литовсько-Руська держава. Українські землі у складі Великого князівства Литовського та інших держав (у другій половині ХІV – першій половині ХVІ ст.)
- Українські землі у складі Речі Посполитої (друга половина ХVІ ст.)
- Українські землі у складі Речі Посполитої (перша половина ХVІІ ст.)
- Національно-визвольна війна українського народу під проводом Б.Хмельницького середини ХVІІ ст.
- Українські землі в другій половині ХVІІ ст.
- Українські землі наприкінці ХVІІ – у першій половині ХVІІІ ст.
- Українські землі в другій половині ХVІІІ ст.
- Українські землі у складі Російської імперії наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ ст.
- Західноукраїнські землі у складі Австрійської імперії наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ ст.
- Культура України в першій половині ХІХ ст.
- Наддніпрянська Україна у другій половині ХІХ ст.
- Західноукраїнські землі у складі Австрійської (Австро-Угорської) імперії у другій половині ХІХ ст.
- Культура України в другій половині ХІХ – на початку ХХ ст.
- Наддніпрянська Україна в 1900 – 1914 рр.
- Західноукраїнські землі у складі Австро-Угорської імперії у 1900 – 1914 рр.
- Україна в Першій світовій війні
- Українська революція
- Україна у боротьбі за збереження державної незалежності (1918 – 1921 рр.)
- Українська СРР в умовах нової економічної політики (1921 – 1928 рр.)
- Утвердження тоталітарного режиму (1929 – 1939 рр.)
- Західна Україна у 1921 – 1939 рр.
- Україна під час Другої світової війни (1939 – 1945 рр.)
- Україна у перші повоєнні роки (1945 – на початку 1950 –х рр.)
- Україна в умовах десталінізації (1953 – 1964 рр.)
- Україна у період загострення кризи радянської системи (1965 – 1985 рр.)
- Розпад Радянського Союзу та відродження незалежності України (1985 – 1991 рр.)
- Україна в умовах незалежності
Перехід за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:ZNO+HISTORY101+2017_T1/about
3. "ІСТОРІЯ УКРАЇНИ В ІСТОРІЯХ" - повний курс з історії України для підготовки до ЗНО. Як щодо подорожі Україною довжиною більше мільйона років? Подорожі з мільярдом нових імен, подій, визначень, карт, пам'яток і портретів? Студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка Освіторія розробили цей спецпроект, щоб кожен міг вивчити історію України та підготуватися до ЗНО. Лайфхаки, відео, подкасти, тексти та тести. Безкоштовно. Без реєстрації та смс.
Перехід за посиланням: https://znohistory.ed-era.com
4. "Онлайн підготовка до ЗНО з Історії України" - за допомогою наших курсів Ви зможете легко та ефективно самостійно підготуватись до ЗНО з Історії України. Наші курси розроблені відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України затвердженої Міністерством освіти та науки України. Курси тривають до кінця додаткової сесії ЗНО. У зв’язку з карантином термін дії курсів буде продовжено.
Перехід за посиланням: https://istzno.dp.ua
5. "ЗНО з історії України" - всеукраїнський портал з підготовки до ЗНО - ЗНО КЛУБ.
Перехід за посиланням: https://znoclub.com/istoriya-ukrainy.html
6. "Test ZNO 2020 протестуй свої знання" - сайт дозволяє кожному абітурієнту перевірити свої знання з навчальних предметів ЗНО 2020: українська мова і література, історія України, математика, географія, біологія, хімія, фізика. Без попередньої реєстрації Ви можете пройти пробне тестування з окремих предметів шляхом виконання тестових завдань ЗНО. Тренувальні варіанти тестів на сайті testzno.com.ua формуються шляхом випадкової вибірки із зразків завдань ЗНО. Підготовлені Українським центром оцінювання якості освіти зразки завдань були розміщені для вільного використання на сайтах УЦОЯО і його відділень. Компоновка завдання з предмета в основному відповідає вимогам ЗНО 2020 до кількості тестових завдань, структурі тесту, характеристиці тестових завдань відповідно розділам програми ЗНО 2020 з предмета, системі оцінювання завдань тесту. Проходження тесту з відображенням результатів та з детальною інформацією по тестуванню - безкоштовне.
Перехід за посиланням: http://testzno.com.ua
7. "ЗНО-онлайн - тести зовнішнього оцінювання" - сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua. На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного ЗНО 2009-2019 років. Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО. Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.
Перехід за посиланням: https://zno.osvita.ua
8. "Be smart "ІСТОРІЯ УКРАЇНИ" - підготуйся до ЗНО-онлайн безкоштовно і без зайвих клопотів" - всі матеріали онлайн, щоб ти міг займатися де завгодно та як тобі зручно.
Перехід за посиланням: https://course.besmart.study/podgotovka-k-zno-po-istorii-ukrainyi/
9. "Доступна освіта" - в умовах глобалізації та інформаційного суспільства якісна освіта стає доступною. Ця платформа створена для того щоб, надати можливість українським дітям і молоді незалежно від місця проживання здобути українську освіту. Держава надає можливість здобути освіту екстернатом, а ми - вивчити українську мову і літературу та історію України, підготуватися до Державної підсумкової атестації та ЗНО з цих предметів.
Перехід за посиланням: https://dostupnaosvita.com.ua/distance-education/korisni-posilannya