Дата: 29.03.2023 10:11
Кількість переглядів: 13

Все найкраще у нашому житті здійснюється в ім'я дітей, заради дітей, часто, за участю дітей. Головними героями презентації першої книги дитячих поезій "Купалася веселочка у ставочку" надзвичайно талановитої вчительки початкових класів Ліцей № 1 ім. Героя України Березняка Є. С. Світлана Дмитрієва теж стали діти. Натхнення творити Світлані Анатоліївні дарували її учні, вони ж стали і авторами ілюстрацій до її дебютної збірки. Світлана Анатоліївна Дмитрієва відома в області поетеса, її твори ставали окрасою численних поетичних збірок, тому не дивно, що на запрошення відвідати презентацію книги у Помічній радо відгукнулася Кіровоградська обласна організація Національної спілки письменників України, делегацію очолила голова обласної організації НСПУ Nadiya Garmazij Вихід нової книги -знакова подія не тільки для культурного простору області, а й для сучасної української дитячої літератури, в цілому. Ще у січні 2022 року твори Світлани Анатоліївни були отримані видавництвом, проте книга побачила світ лише наприкінці найтяжчого для України року, доводячи незламність українців. Адже, всупереч прагненням орків, культурного поступу українців не спинити, українські діти читають і читатимуть прекрасні українські книжки, написані чудовими людьми, які поруч з нами. Щира вдячність Дмитрієвій Світлані Анатоліївні та її учням за бажання творити. Тримаємо культурний фронт.